KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 13431070
nr 1343 1070
Akvareller
3 st. Signerad Aug Olsson, Stockholmsmotiv, 20x15 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 24 augusti 2020
kl 20:16:48
21/8 11:27:47
24 aug
Stockholm
Läs mer om Stockholm